Dört Mevsim

Marlo Ayvalık Fotoğraflar

Çam ormanlarının arasında, kuş seslerinin rüyalarınıza karıştığı bir sabaha uyanıyoruz. O yeşilin kokusu boyut kazandırıyor varlığınıza. Hafifçe aralanan gözlerin gördüğü renkler mavi ve yeşil. Derin bir nefes alarak, gözlerimizi kapatıyoruz. Çünkü böyle hissetmek daha derin. Hafif bir rüzgarın içinizden geçtiğini gözlerinizi kapattığınızda fark edersiniz. Kokuları alır, doğanın seslerini duyarsınız. 

Marlo Ayvalık, 22 odası ile Midilli Adasından Kaz Dağları’na uzanan eşsiz panoraması ve doğanın dinginliğinde, eski Rum evi mimarilerinden esinlenen taş yapılarda sizleri hissetmeye davet ediyor.

Marlo Ayvalık

Odalar

Taş duvarların sarmaladığı, ahşap mobilyaların organik dokusuyla modern mimariye renk kattığı farklı konseptlerdeki oda ve suitlerde, doğaya açılan pencerelerin yeşil ve mavi ile buluştuğu konforlu bir konaklamaya davetlisiniz.

Sizlere, en iyi konaklama seçeneklerini sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Marlo Ayvalık
Marlo Ayvalık
Marlo Ayvalık

Marlo Table

Sürdürülebilir bir yaşamın içinde, ekmeklerimizi kendimiz yapıyor, yeşillikleri bahçemizden topluyoruz. Kendimiz yetiştiriyor, kendimiz pişiriyoruz.

Hamurumuzu ekşi mayadan, reçellerimizi dalından, yoğurdumuzu çiftliğimizden, yumurtalarımızı tavuklarımızdan sunuyoruz kahvaltılarımızda.

Marlo Table, A La Carte menüsü ile doğanın içinde tüm doğallığıyla sizlere hizmet vermektedir.

Marlo Ayvalık

Bölgeyi Keşfet

Marlo sabahına uyandığınızda,
Madra Dağının eteklerinde çam ve zeytin ormanlarının arasında yürüyüş ile güne başlayabilir, Midilli Adasından Kaz Dağlarına kadar keşifler yapabilir,
Bir kadeh şarap ile günü batırabilirsiniz.

Turkish